JPMorgan Chase doet goede zaken
JPMorgan Chase (JPM) kwam in augustus 2016 op ons radarscherm. De stijgende trend in werd in november vorig jaar bevestigd.
Beleggers van het eerste uur hebben daarvan geen spijt. Zij zien een robuust patroon van hogere toppen en bodems in de weekgrafiek. Opmerkelijk sterk is het feit dat al die tijd de koers niet onder het 40-weeks gemiddelde is gezakt.
Koersdoelen JPMorgan overtroffen
JPMorgan Chase doet duidelijk goede zaken. Inmiddels zijn meerdere koersdoelen overtroffen en hebben we het volgende koersdoel op $120 geplaatst. Niets wijst op een resolute trendommekeer. Tussentijdse correcties zijn naar verwachting van korte duur en klein in omvang. Ze bieden een kans om goedkoop in te stappen bij het huidige sterke trendbeeld. Voorlopig veranderen wij derhalve niets aan het bestaande koopadvies.