Updates

Aandelen Internationaal

Amazon

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Acomo

Advies
houden
Aandelen Nederland

SIF

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Walmart

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

OCI

Advies
houden
Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Corbion

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Universal Music Group

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Broadcom

Advies
kopen
Aandelen Nederland

Allfunds

Advies
kopen

Actueel advies

Advies Hildo Laman, 15 okt 2021 13:00

Zwakte autoproducenten hindert TomTom

0 0 Leestijd ongeveer

De problemen in de  autosector hebben TomTom ook in het derde kwartaal parten gespeeld.

De omzet van de automotive-tak van de digitale-kaartenmaker is gedaald door de productiebeperkingen bij autofabrikanten. In totaal liep de omzet met 9,7% terug en TomTom verwacht dat deze voor het hele jaar aan de lage kant van de gegeven bandbreedte (tussen €500 mln en 530 mln) zal uitkomen.

TomTom is bezig met transitie

TomTom zit nog altijd in de transitie van consumentennavigatieverkoper naar soft- en hardwareleverancier voor bedrijven in de vervoerssector. De digitale kaarten van TomTom zouden een steeds grotere rol kunnen gaan spelen bij de digitalisering van vervoersmiddelen. Dat is echter wel een proces van jaren. In de tussentijd moeten beleggers geduld hebben. Het advies blijft ‘houden’.

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €11,50 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!
Meer uitleg over inloggen? Lees de FAQ